Organoid Technologies

Organoid Technologies – společnost tirolských dobrodruhů jež se rozhodla kolem roku 2010 vyrábět přírodní povrchy. Jejich motto: SEE, FEEL, SMELL, EXPERIENCE mluví samo za sebe. Jejich povrchy, které jsou tvořeny skutečně pouze z přírodních surovin pojených teplem, tlakem a pojivem, které je 100% přírodní, zaměstnávají všechny smysly. Jsou pastvou pro oči, příjemné na dotek díky různorodým surovinám a jejich struktuře, nádherně voní a vyvolávají v nás pocity spojené s dětstvím, zvláštními, jedinečnými i každodenními okamžiky.

Lokální a postprodukční suroviny – alpského sena jednou ročně ručně sečeného v nadmořských výškách nad 1700 m, kam se nedostane mechanizace, okvětních lístků růží, vanilkových lusků, kakaa, slupek dýňových semínek a dalších více jak 500 postprodukčních surovin je řadí mezi ojedinělé zpracovatele a výrobce.

Využití zelené energie – díky umístění sídla společnosti u divokého horního toku řeky Inn je nasnadě využívat elektřinu z blízké hydrolelektrárny.

Tvoje louka – tvůj příběh – nabízíme vytvoření povrchu, který bude jen tvým. Rákosí od blízkého rybníku, jehličí, listí ze stromu tvojí zahrady, bylinky z lučin, kde žiješ – z toho umíme společně vytvořit přírodní povrch s Tvým příběhem.

 

dl_organoid_logo_surface_braun

Organoid CZ&SK s.r.o.

Libor Erben

+420 739 870 614

libor.erben@organoid.cz

https://www.organoids.com/cs/

Zpět do obchodu